Annetamine

LIITU MEIE PÜSIANNETAJATEGA PATREONIS

Aita meil kasvatada tuhandeliikmeline pere, kes toetab meie projekti viie euroga kuus ning aitab meie kogukonnal ühe aastaga iseseisvuda!

TEISED VIISID ANNETAMISEKS

1. PANGAÜLEKANNE

MTÜ LITTLE BRIDGE FOUNDATION EE237700771006705845

PANK: AS LHV PANK
SWIFT/BIC: LHVBEE22

2. WISE

Konto omanik
Little Bridge Foundation

BAN

BE56 9672 4687 7288

3. PAYPAL

Kliki logol, et teha makse Paypal keskkonnas.

Väärtustades läbipaistvust ja ausust, oleme püüdnud anda enda parima, et hoida oma toetajaid kursis meie edusammudega ning sellega, mis annetuste abil on võimalikuks saanud. 


Siiani oleme oma annetajate toega saanud soetada oma esimesele kogukonnale 7 aakrit maad, rajanud puurkaevu, mis võimaldab puhast joogivett rohkem kui 200le inimesele,  teinud korda meie aladeni viiva tee, saatnud 25 last kooli, renoveerinud ja avanud meie lastekodu, võimaldanud paljudele ligipääsu arstiabile ning õpetanud kohalikele mitmeid olulisi oskusi ja teadmisi. 


Kõigi lõpetatud, käimasolevate ja tulevaste projektide kohta saab täpsemalt lugeda Meie Töö alt. 


Samuti saad hoida end kursis viimaste uudistega, kui liitud meie uudiskirjaga või hoiad silma peal meie sotsiaalmeedial

Tehtud annetused lähevad hetkel käimasolevate projektide toetuseks. 
Selleks, et hakata haridussponsoriks ja teha annetus ühe lapse koolitee toetuseks või toetada eraldi üht kindlat projekti, kirjuta meile littlebridge.connect@gmail.com. 

Little Bridge Foundation kuulub ka Eesti tulumaksusoodustusega vabaühenduste nimekirja –  see tähendab, et  meile tehtud annetused saab annetaja oma maksustatavast sissetulekust maha arvata. 

Oleme andud endast parima, et kasutada annetusi heaperemehelikult ning seisnud selle eest, et toetused täies mahus abivajajateni jõuaks.
Siiani on olnud meie organisatsiooni administratiivseteks kuludeks vaid rahvusvaheliste pangaülekannete ja kasutatavate platvormidega seotud kulud. 
Meie aastaaruande ja organisatsiooni põhikirja leiate Meist lehelt. 

 

Parema homse nimel, 
Little Bridge Foundation ja Henessi Schmidt